Services

Instalacja generuje oszczędności

Instalacja całkowicie w bezobsługowy sposób pracuję każdego dnia i generuję dla Twojego gospodarstwa domowego oszczędności. Oszczędzasz pieniądze i jednocześnie dbasz o środowisko redukując powstawanie CO2.

Projekt koncepcyjny i techniczny

Nasz dział projektowy po uzyskaniu kluczowych informacji z audytu przystępuje do przygotowania projektu koncepcyjnego i technicznego elektrowni słonecznej. Dobieramy poszczególne komponenty tak żeby uzyskać jak najlepszy stosunek efektywności do kosztów instalacji.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Proces budowy systemu fotowoltaicznego wykonujemy z najwyższą starannością. Wiem jak ważne są szczegóły, które wpływają na efektywność i bezpieczeństwo Twojego domu.

Konsultacje i audyt

Konsultacje i audyt Podstawą audytu jest wywiad z inwestorem, dzięki czemu jesteśmy wstanie dobrać odpowiedni system fotowoltaiczny odpowiadający w pełni potrzebom klienta. Zwracamy szczególną uwagę na możliwości i ograniczenia techniczne instalacji. Dobrze zidentyfikowane cele systemu owocują długoletnią bezawaryjną pracą systemu.  

Dokumentacja

Przygotowujemy dokumentacje powykonawczą systemu. Zbieramy informacje, uzupełniamy i składamy w Twoim imieniu szereg dokumentów do operatora sieci w celu podłączenia instalacji fotowoltaicznej.

PV OZE FotowoltaikaNowa Dębowa Wola 47F

Ostrowiec Świętokrzyski,Świętokrzyskie27-400

664427413